Büyüler

Süryani Büyüleri

Süryani Büyüleri Nelerdir ? Nasıl Yapılır ?

Süryani Büyüleri

Süryani büyüleri hangi amaçlar için yapılır süryani aşk büyüsü, süryani bağlama büyüsü hakkında bilgi ve yorumlar.

Birçok insan süryani büyüleri hakkında tam anlamı ile bilgi sahibi olmadıkları için bu işlemlerin tam olarak hangi amaçlar yapıldığını bilmemektedirler. Genellikle insanların bildiği ismi ile bağlama büyüleri olarak akıllara gelen işlemleri çok başarılı bir şekilde yaptıkları için çok eski zamanlardan bu yana bu işlemlerin süryani büyüsü olarak anılmasını sağlamış olan süryani medyumları bu alanda yaptıkları sıra dışı işlemler ile çok başarılı sonuçlar almayı başarmışlardır. O zamanlarda yapılan işlemler bugünkülere göre çok daha farklı yapılmaktaydı.

Özellikle süryani medyumları insanların sevdikleri kişileri kendilerine bağlayabilmeleri için bu işlemlerin bir adım daha öteye götürmüşler ve şeytan ile iş birliği yapmayı denemişlerdir. Birçok kişinin ilk duydukları anda inanmadıkları bu durum ortaya çıkardıkları akıl almaz sonuçlar sebebi ile o zamanlar hemen kabul görmüştür. Bu işlemleri yapabilmek için çok ciddi bir medyumluk bilgisi ve aynı zamanda cesaret gerekmekteydi. Çünkü birçok medyum zaten farklı işlemler için manevi alemler veya manevi varlıklar ile iletişime girmekteydi ancak şeytan ile birlikte çalışma fikri her zaman için en deneyimli medyumların bile geri adım atmalarına neden olmaktaydı.

Bu alanda yapılan çalışmalarda özellikle bağlama büyüleri konusunda çalıştıkları bilinen süryani medyumları diğer büyü işlemlerinde de çalışmalar yapmışlardı. Ancak bu alanda yapılan çalışmalar her zaman normal teknikler ile yapılmaktaydı. Fakat bağlama büyülerinin sonunda ortaya çıkardıkları sonuçlar ve insanların düşüncelerinin hemen değiştirmeleri sebebi ile şeytan ile çalışmak her zaman için süryani medyumlarına daha cazip geliyordu. Günümüze bu işlemlerin yapabilen medyum neredeyse yok gibidir. Bu sebeple insanların bu işlemleri yapmak istedikleri zaman zorlanmakta ve güvenecekleri bir medyum ararken çok zaman kaybetmektedirler.

Herkes için sıkıntılı durumların ortaya çıkmasına neden olabilecek olan bu işlemlerde amaç sadece insanların düşüncelerini değiştirmek yani bilinçaltını kontrol altına almaktır. Bunu yaparken insanlara kesinlikle zarar vermemek ve bu etkileri kendilerine belli etmemek gerekmektedir. Kısa zaman içinde etki altına giren insanlar kendilerine aşık olan kişilere karşı ciddi bir şekilde bağlılık duymakta ve bir an önce kendileri bir araya gelmek için nerede olurlarsa olsunlar mutlaka kendilerinin yanına dönmektedirler. Bu işlemler günümüzde de en çok talep alan büyü işlemleridir ve birçok kişi sevdiği insanı bu işlemler ile yeniden geri kazanmıştır.

Yüzlerce yıllık geçmişi ile insanların merakını halen cezbeden bu işlemler özellikle yapılış şekilleri bakımından incelendiğinde her zaman farklı oldukları bilinmektedir. Süryani büyüleri hakkında araştırmalar yapan insanlar özellikle bu işlemlerin diğer büyü işlemlerinden çok daha farklı olduğunu gördüklerinde adeta şaşkınlıklarını gizleyememektedirler. Günümüzde medyumlar bu konular hakkında talep aldıkları zaman öncelikle insanları geri çevirmekte veya kendilerine farklı önerilerde bulunmaktadırlar. Eski zamanlarda medyumların daha özel işlemleri daha başarılı bir şekilde yapabildiğini bilen uzmanlar maalesef artık o kadar bilgili ve cesaretli medyumların kalmadığını belirtmektedirler.

Bağlama büyülerinin ortak özelliklerinden biri de hayırlı bir amaç için yapılmasıdır. Bu sebeple dünya genelinde en çok kullanılan ve talep alan işlemler olarak gösterilmektedirler. İnsanların sevdikleri kişiler tarafından terk edildiklerinde mutlaka bu işlemleri denemek istemeleri sebebi ile bağlama büyülerinde başarılı olan medyumlar her zaman yoğun bir tempo ile çalışmaktadırlar. Ancak yapılan işlemler kesinlikle süryani büyüleri gibi riskli işlemler olmamalıdır. Bunun sebebi ise bu işlemlerin yapılış şekillerinin çok ciddi bir deneyim ve dikkat istemesidir. Uzmanlarda her zaman için bu işlemler hakkında bilgileri olmayan kişilerin kesinlikle deneme yapmamalarını ve risk altına girmemelerini önermektedirler.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Süryani büyüsü Medyum Sezai Hoca dedi ki:

    Süryani büyüsünü çok araştırdım bir çok sorunları düzeltmek için bire bir çalışmaymış fakat süryani büyüsünü yapabilen doğru hoca şart bende Medyum Sezai beye yaptırdım süryani büyüsünü güzelde etkiler gördüm sizlere de tavsiyede bulunmak istiyorum kararsız kalan medyum arayan güveni olmayanlara Medyum Sezai hocamı tavsiye ediyorum pişman olmazsınız çok memnun kalacaksınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu