Büyüler

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

İnsanların her zaman büyük ilgi duydukları fakat bir o kadar da çekingen kaldıkları bir konu olan büyüler, her zaman halk arasındaki gizemini korumayı başarmıştır. Hayatın var dolduğu ilk dönemden bu yana insanların yaptıkları çok özel uygulamalar olan büyülerle birçok sorun kolayca halledebilmekte veya insanların başlarına çok büyük belalar musibet edilebilmektedir. Örneğin ayırma büyüsü ile birbirini çok seven iki kişinin ayrılması mümkündür.

Hemde kişilere hiçbir fiziki müdahalede bulunmadan ve hiçbir bedensel efor sarf etmeden. Bu sadece ayırma büyüsünün sonucunda ortaya çıkan çok güçlü bir manevi enerjinin insanların beyinlerini ve düşüncelerini kontrol altına alıp değiştirmesi ile olmaktadır. Sadece birkaç dakika içinde yapılabilen bir uygulamanın bu kadar önemli bir sonuca imza atması her zaman şaşırtıcı bulunmuştur. Sadece ayırma büyüsünde değil her büyüde uygulama aşamasında kullanılan materyallerin büyük önemi vardır.

Örneğin bir kişinin etki altına alınması istendiği büyülerde yapılacak en doğru uygulama kişilerin şahsi eşyaları, resimleri veya şahsa özel saç teli, tırnak veya diğer bedensel ürünlerin kullanılması olacaktır. Bu sayede medyumların da başarısı ile doğru orantılı olarak büyü çok daha kısa zamanda etkisini gösterecek ve insanların fikirlerinin değişmesine vesile olacaktır. Birçok medyum ayırma büyüsünü günümüzde başarı ile uygulaya biliyorken bazıları da bu alanda kendilerini yeteri kadar geliştirmedikleri ve şahsi menfaatlerini kendilerinden yardım talep eden kişileri memnuniyetlerinden önde tuttukları için başarısız olmaktadırlar.

Her ne kadar basit bir büyü olsa da ayırma büyüsünü yapmadan önce bu konu hakkında yeterli bilgi ve birikime sahip olmak daha da önemlisi bu büyüde daha önce başarılı uygulamalara imza atmış kişilerden eğitim almak her zaman için en doğru hareket olacaktır. Ayırma büyüsü ile bir insanların beynini etki altına almak, delice sevdiği bir kişiden kısa zamanda soğumasını sağlamak ve yaşadığı güçlü ilişkiye bir son vermesine neden olmak oldukça zor ve tecrübe isteyen bir iştir.

Bu nedenle işi ciddiye alıp her büyüde dikkatli davranmak medyumların uyması gereken en önemli kuraldır. Bu kadar uzun zamandır var olan ve geçmiş dönemden kalan kayıtlar incelendiğinde birçok ilişkinin bitmesindeki ana neden olarak görülen ayırma büyüsünün sahip olduğu özellikleri, ne gibi sonuçlara vesile olabileceği, etki süresi ve en önemlisi uygulama şekilleri gibi yönlerini araştırmadan herhangi bir medyuma gidip büyü talebinde bulunmak yapılacak en yanlış hareket olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Berin dedi ki:

    Ünlü bir iş adamı bir arkadaşım tanıştırdı ve adam beni ikna etmek için aylarca peşimden koştu güvenemedim kültürlü bir kızdım zengindir çapkındır dedim ve bana eğer hayatıma girersen sen tek olursun asla başka biri olmaz dedi dedi de görüşmeye başladık onu çok sevdim ve ansızın bıraktı beni birdenbire birde kayıplara karıştı ne telefonlarıma nede mesajlarıma cevap verdi yıkıldım anlayamadım neden dedim seni seviyorum dedim sonra öğrendim ki rus bir kadın hayatına girmiş ve ondan bırakmış yıkıldım Medyum Atahan hocamı aradım bakımda kızım bu adam uaramaz dönse gene aynısını yapar dedi bende kadından soğut bsğla dedim sana özel bir işlem yapacam dedi ve yaptı adam döndü ama fena halde bağlanmış şekilde dışarı çıksa bile izin almaya başladı Medyum Atahan hocama çok şey borçluyum Medyum Atahan hoca iletişim 0535 547 6010

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu