Büyüler

Büyü Bozma

Büyü Bozma

Yapılan bazı büyüler insanların hayatlarını istenenden çok daha fazla etki altına alarak yaşadıkları sorunların çok daha ileri boyutlara taşınmasına neden olabilir. Özellike çalışma esnasında acemi bir medyum ile çalışılmışsa veya yapılan büyüde cinlerden yardım alınmışsa kesinlikle dikkatli olunmalıdır çünkü bu durumlarda bu tip sorunlar yaşanma ihtimali çok büyüktür. Bu nedenle özellikle medyumların bu büyüleri yaparken insanların gerek görüldüğü takdirde mutlaka büyü bozma işlemi yaptırmaları hakkında uyarmaları gerekmektedir.

Tarihin her döneminde var olduğu bilinen büyülerin etkileri zaman zaman akıl almaz boyutlara ulaşabilmektedir. Bunun nedenleri her ne kadar çok fazla bilinmese de yine de yapılması gereken ilk işlem zaman kaybetmeden deneyimli bir medyum ile iletişime geçerek etkili bir büyü bozma işlemi yaptırmaktır. Bu uygulamada yapılacak işlemlere genellikle medyumlar karar verirler ancak yine de en çok kullanılan yöntemler yapılan büyü uygulamalarını tam tersi şeklinde uygulamaktır. Bunun amacı tam olarak yapılan büyünün etkisinin tamamen ortadan kaldırılması ve sıkıntıları her geçen gün daha da artan kişilerin rahatlamalarının sağlanmasıdır.

Fakat kimi zaman yapılan büyü bozma işlemleri istenen sonuçları vermeyeceği için zaman kaybetmeden başka bir yöntem denenmeli veya diğer medyumlardan yardım alınmalıdır. Çünkü işlemler sonuç vermediği sürece insanların sorunları büyüyecek ve çekilen sıkıntılar insanların acılar içinde ölümlerine kadar varabilecektir. Bu nedenle büyü bozma işleminde yapılan işlemlerin büyük bir dikkat ve özenle yapılması çok önemlidir.

Büyü olduğu nasıl anlaşılır, büyüler birçok zaman çevremizde sevilmediğimiz kişiler tarafından yapılır ve büyü yapılan kişinin iş ve sosyal hayatında bir takım olumsuzluklar yaşatabilen etkili uygulamalardır. Büyü bozmak için medyum arayışı içinde olan birçok kişide bu durum psikolojiktir sadece veya büyü yapmakta deneyimli olduğunu söyleyen sahte medyumlara büyü yaptıran ve yapılan büyüden olumsuz etkilenen kişilerdir.

Büyü çeşitlerinin büyük bir kısmı yalnızca karşı etkilemek amacıyla yapılsa da birçok büyünün de yalnızca kişilere zarar vermek amacıyla yapıldığı bilinir. Büyü bozmak veya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır hakkında bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Büyü bozdurma, büyü yapan hocalar, büyü yapan medyumlar hakkında yorumlarınızı bu sayfada paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu