medyum yorumları

İrade büyüsü nedir nasıl etkiler

İrade büyüsü nedir nasıl etkiler

İrade büyüsü yapan kişilerin amaçları genellikle bir kişinin kendi kendine kadar verebilme yeteneğini engellemek ve kontrolünü ele geçirmektir. Bu işlemler genellikle kötü amaçlar ile yapılan ve insanlara acı çektirmekten daha çok manevi anlamda zarar görmelerini amaçlamakta olan işlemlerdir. Bu zamana kadar birçok kez yapılan ve aynı zamanda kısa zaman içinde etkilerini belli etmekte olan bu işlemler istenen herkesin bilinçaltını kontrol altına alabilen enerjileri ortaya çıkarmaktadır. Birçok medyum bu işlemleri yaparken insanlara zarar vermeyecek ve aynı zamanda etkileri kısa zaman içinde ortaya çıkacak olan teknikler kullanmaktadırlar. Yüzlerce yıldan bu yana yapılmakta olan bu işlemler de çoğu zaman etki altına alınacak olan kişilerin kendilerine ait olan özel eşyaları veya kendi bedenlerinden alınan eşyaları kullanılmaktadır.

Ancak kimi zaman muskalar veya sabun büyüsü gibi çok etkili işlemler de kullanılabilmektedir. Yapılan işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjiler insanların tüm iradelerini hakimiyet altına almakta ve kısa zaman içinde istenen sonuçları ortaya çıkarabilmektedir. Bu kadar etkili ve önemli işlemleri yaparken çoğu zaman zorlanmayan medyumlar özellikle kendilerine güvenen kişilerin beklentilerini kısa zaman içinde karşılamanın kendileri için çok önemli olduğunu belirtmektedirler. İrade büyüsü nedir, nasıl etkiler veya nasıl yapılır gibi sorular hakkında aradıkları yanıtları bulan kişiler daha sonra deneyimli bir medyum bulup kendisinden bu konu hakkında yardım alabilmektedirler. Bu işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjiler insanların düşüncelerini kontrol altına alırken aynı zamanda insanlar bu etkileri kesinlikle fark etmemektedirler.

Bir süre sonra en basit konuda bile tek başlarına karar veremeyecek hale gelen insanlar etkili bir büyü bozma işlemi yapmadıkları takdirde bu etkilerden kurtulamamaktadırlar. Bu özel işlemlerin ne kadar süre içinde etki göstereceğini bilmek mümkün değildir. Bu sebeple insanlar mutlaka sabırlı bir şekilde beklemeleri gerektiğini bilmelidirler. Uzman medyumlar da insanları bu konuda uyarmakta ve kendilerinin bilgileri olmadan kesinlikle hareket etmemelerini önermektedirler. İrade büyüsü nedir, nasıl etkiler veya buna benzer konular hakkında birçok farklı yerde doğru bilgiler bulmalarının mümkün olduğunu bilen herkes bu konuda mutlaka araştırma yapmaktadırlar.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu