Medyumlar Hakkında

En iyi Medyumlar

En iyi Medyumlar

Geçmişe dönüp bir baktığımız zaman en iyi medyumların hep ortak özelliklere olduğunu ve bu özellikleri taşımayan kişilerin bu meslekte istedikleri noktalara gelemediklerini görebiliyoruz. Uzun zamandan bu yana varlığını sürdürmüş olan bu özel meslekte o kadar başarılı kişiler çıkmıştır ki isimleri yüzyıllar sonra bile halen anılmaktadır. Medyumluk her zaman özel ve sıra dışı bir meslek olmuştur. Tüm mesleklerden farklı olması ve ön önemlisi de bu konu hakkında eğitim veren resmi bir kurumun olmaması insanların medyumluk mesleğini seçerken her zaman tereddütlü olmalarına neden olmuştur.

Bu sebeple günümüzde de geçerli olmak üzere medyum olmak isteyen kişiler mutlaka bu alanda deneyimli kişilerin yanında uzun zaman yer alarak kendilerini geliştirmek zorundadırlar. En iyi medyumların sahip oldukları özellikleri incelediğimiz zaman gördüğümüz en önemli nokta kesinlikli bu kişilerin kendilerini geliştirme konusunda asla yetinmedikleri ve ölümlerine kadar sürekli bir şeyler öğrenmeye çalışmış olmalarıdır.

Çünkü en iyi medyumlar her zaman çok farklı alanlarda ciddi bilgilere sahip olmalı ve daha da önemlisi bu bilgilerini nerede nasıl kullanacaklarına karar verebilecek yetkinlikte olmalıdırlar. Astroloji, astrofizik, kimya, gökyüzü veya dini bilimlere karşı yüksek bir yetkinlik sağlamaları gereken ve kendilerini sürekli geliştirmeleri gereken bu kişiler mesleklerinde gerçekten önemli yerlere gelmek istiyorlarsa çalışmayı asla bırakmamalıdırlar. Özellikle medyum seçiminde özenli davranan kişilerde her zaman bu konuda dikkatli olmuşlar ve çevrelerindeki kişilere de kesinlikle bu durumu önermişlerdir.

Yaptıkları uygulamalar ile bazen insanların şaşkınlıktan küçük dillerini yutmalarına bazende dehşet içinde kalmalarına neden olan en iyi medyumlar her ne amaçla olursa olsun sahip oldukları bilgileri mutlaka doğru ve gerekli şekilde kullanmalıdırlar. Bunu yapmayan veya yapamayan kişiler zaten zaman içinde yok olup gidecek ve asla en iyi medyumların elde ettikleri konumlara ulaşamayacaklardır. Günümüzde çok sayıda başarılı medyum olmasına rağmen her birinin farklı alanlarda kendilerini geliştirmiş olmaları ve her alanda en iyi medyumlar olamayacaklarını bilmek gerekir. Bu sebeple seçim yaparken bu durum hep göz önünde bulundurulmalıdır. Zaten sadece en iyi medyumlar ile çalışmak isteyen kişiler mutlaka hangi kriterlere göre seçim yapacaklarını bilmektedirler.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. Burçin - En iyi Medyum Sezai Hoca dedi ki:

  bende en iyi Medyum Sezai hocadır. Bana yaptığı çalışmalarda çok güzel sonuç aldım yaptığım çalışma süryani büyüsü daha önce bir kaç hoca çalıştım tövbe hoca bile değil dolandırıldım sizde dikkatli olun arkadaşlar çalışcağınız hocayı iyi araştırın benim size önerim ve tavsiyem Medyum Sezai hocadır ulaşmak isteyen tlf no: 0533 967 0172

 2. en iyi medyum tavsiyesi dedi ki:

  selam arkadaşlar bende çalıştığım hocayı sizlere tanıtmak isterim geri getirme büyüsü yaptırdım sevdiğim kişi için Sezai hocamıza hocamız sayesinde kısa sürede geri getirme büyüsünden sonuç gördüm ve çok memnun kaldım bugüne kadar bir çok medyumdan yardım aldım ama hiç biri Sezai hocamız gibi yardım etmedi diğer hocalar telefonlarımı açmazken Sezai Hoca kendisi arıyordu beni bilgilendirmek için arada ki farkı görün arkadaşlar kesinlikle pişman olmayacağınız bir medyum dur. Sezai hocamız bana ve bir çok yakınıma yardımcı oldu sizlere de en iyi medyum tavsiyem Sezai hocamız olacaktır.

  Sezai hocamıza ulaşmak isteyen arkadaşlar 0533 967 0172 ulaşabilirsiniz şimdiden kolay gelsin sizlere arkadaşlar iyi günler

 3. Medyum Sezai dedi ki:

  Medyum Sezai bana yardımcı oldu bunu herkesle paylaşmak istiyorum nişanlımı bana geri getirdi süryani büyüsü yaparak bana göre en iyi Medyum Sezai beydir herkese tavsiyemdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu