Büyüler

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Bir insan sevmedikleri kişilerin mutsuz olmalarını ve sıkıntı çekmelerini istediği dönemlerde bunu nasıl yapacağını düşünerek çeşitli yollar arayabilir. Bazı kişiler bu arayışları sonucunda büyülerin ne derece etkili uygulamalar olduklarını duyarlar ve zaman kaybetmeden soluğu usta bir medyumun yanında alırlar. Tüm taleplerini eksiksiz bir şekilde anlattıkları takdirde medyumlar uzun zaman içinde edindikleri büyük deneyim ile hemen yapılması gereken işlemleri tasarlamaya başlar ve kendilerine yardımcı olmak için en doğru yönteme karar verirler.

Soğutma büyüsünü ta anlamı ile yapabilmek için medyumların bu konuda daha önceden başarılı uygulamalara imza atmış olmaları ve insanları amaçlarına ulaştırmış olmaları gerekmektedir. Çok eski zamanlardan bu yana yapılan ve insanların bazen iyi bezende kötü amaçlar için kullandıkları soğutma büyüsünde insanları cesaretlendiren tek husus bu büyü ile ilgili olan kişilerin kesinlikle zarar görmemeleridir. Çünkü uygulama sonucunda ortaya çıkan manevi enerji sadece insanların fikirlerini değiştirmeleri için düşüncelerini kontrol altına alır ve bunu kesinlikle hissetmemelerine vesile olur.

İnsanlar yaşadıkları ilişkilerde sevdikleri kişilere karşı ne kadar güçlü bağlar ile bağlı olurlarsa olsunlar soğutma büyüsünün etkisine maruz kaldıkları takdirde kısa zaman içinde fikirlerinde nasıl olduğunu anlayamadıkları değişimler yaşanır ve birlikte oldukları kişilerden soğumaya başlarlar. Sadece kendileri değil aynı zamanda çevrelerindeki kişilerde bu değişimin bir büyünün etkisi ile olduğunu anlayamayacak ve her şeyi doğal karşılayacaklardır. Çünkü soğutma büyüsü gibi insanları manevi açıdan etkilemeye yönelik büyüler asla etkilerini belli etmezler ve çoğunlukla kısa zamanda etkilerini gösterirler. Bazı durumlarda bu büyü etkisini göstermeyebilir veya beklenenden daha geç bir zamanda istenen sonuca ulaşılmasına vesile olur.

Bu gibi durumlarda insanların yapmaları gereken, zaman kaybetmeden soğutma büyüsünü yapan medyuma başvurmak ve onların verecekleri tüm yönergelere harfiyen uymaktır. Medyum yaptığı soğutma büyüsünün neden etki göstermediğini kısa zamanda anlayacak ve gerekli işlemleri yapacaktır. Bu büyülerin etki göstermemelerinin birçok farklı nedeni olabilmektedir. Bunlardan en çok rastlananı ise medyumların acemilikten veya bilgisizlikten dolayı bazı işlemleri eksik veya hatalı yapmalarıdır. Bu nedenle daha işin başında titiz bir araştırma yapıp en doğru tercihi yapmak insanların yapmaları gereken ilk harekettir.

  • Soğutma büyüleri nasıl yapılır ve soğutma büyüsünün etkileri nelerdir? Soğutma büyüsü belirtileri  veya soğutma büyüsü belirtileri kişilerin içinde bulundukları durum ve çalışmayı yapan medyuma göre değişiklik göstermektedir. Soğutma büyüsü etkileri için çekinmeden iletişime geçebilir yaşadığınız sorunları veya gelişmeleri çekinmeden paylaşabilirsiniz.
  • Aileden soğutma büyüsü, genel olarak aileler tarafından onaylanmayan ilişkilerin son bulması amacıyla tercih edilen aileden soğutma büyüsü bazen de anlaşmazlık yaşayan evli çiftler tarafından tercih edilir.
  • Evden soğutma büyüsü, sorunlu ilişkilerde çiftler veya sevgililerden biri tarafından tercih edilen ve istenilen evden uzaklaştırmak amacıyla tercih edilir.
  • Uzaklaştırma büyüsü, her büyü çeşidinde olduğu gibi büyüler kendi içinde farklı amaçlara göre isim alabilmektedir. Bunlardan biride uzaklaştırma büyüsü olarak bilinir. Uzaklaştırma büyüsü genelde yürütülemeyen ilişkilerde veya ilişkinin her geçen gün kötüye gitmesi bazen yaşanılan yasak aşklardan ve bu durumun sorun olacağı düşüncesi ile tercih edilir. Uzaklaştırma büyüsü nasıl yapılır, belirttiğimiz gibi büyüler farklı isimlerle karşımıza çıkabilmekte uzaklaştırma büyüsü nasıl yapılır kısaca uzaklaştırmak istediğiniz kişiyi soğutma büyüleri ile kendinizden uzaklaştırmanız mümkündür.

    Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. pelin dedi ki:

    Eşim beni aldatıyordu bende bunu öğrenince evi terkettim. Sonra eşim bana geri döndürme büyüsü yaptırmış bende sürekli hastalanıp ağırlaşıyordum. Bu durum beni artık çok sıkmaya başlamıştı Medyum Sezai hocayla çalıştım büyüyü bozdu. Ben tabi sürekli gel gitiler yaşıyordum kafam çok karışıktı bir yandan gitmek istiyordum bir yandan da kendime hakim olup gitmiyordum Medyum Sezai hocayla 35 güne yakın bir çalışmamız oldu büyü bozuldu. Şimdi ben eşimden kendimi soğutma işlemi yaptırıyorum bir an önce benden soğuyup boşanması için çalışıyoruz hocamla umarım olumlu sonuç alırım bende.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu