Büyüler

Vefkler

Vefkler

Geçmişten bugüne kadar medyumların yaptığı birçok özel uygulama insanların hayretler içinde kalmalarına ve bu alana her geçen gün daha fazla ilgi duymalarına neden olmuştur. Bunlardan sadece birisi olan vefkler, çok büyük ilmi birikim ve tecrübe gerektiren çok özel işlemlerdir. Medyumların, kendilerine başvurup çeşitli büyüler yaptırmak isteyen kişilerin isteklerine daha kısa zamanda ulaşabilmeleri amacıyla hazırladıkları özel çizimler olarak tarif edebileceğimiz vefk, özel sayı veya harflerin özel bir düzenekle hazırlanmış olan karelerin içine yazılması ile yapılır.

Bu karelerin içine yazılan sayılar, harfler veya dualar özenle seçilmekte ve amaca uygun olmalarına dikkat edilmektedir. Vefki hazırlamak isteyen kişilerin kesinlikle yüksek bir tecrübeye sahip olmaları gerekmekte ve uygulama aşamasında da son derece dikkatli olmaları gerekmektedir. Çünkü vefkin hazırlanmasında en önemli konu, karelerin içine yazılan sayıların hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru toplandığında aynı sayıyı vermesi gerektirmesidir. Bunu bilmeyen birçok kişi, bazen başvurdukları sahte medyumların hazırladıkları vefki gerçek sanıp kanmakta ve maddi veya manevi anlamda zarara uğramaktadırlar. Bu nedenle vefkler hakkında bilgi edinmeden medyumlara gitmemek herkes için önemli bir güvenlik önlemi olacaktır.

Günümüzde bazı kişiler, vefklerin gereksiz ve faydasız uygulamalar olduğunu savunmaktadır. Bu görüşün son derece yanlış olduğu, eski zamanlardan kalan ve şu an en büyük müzelerde sergilenen özellikle peygamberlerin veya Osmanlı hükümdarlarının kullandıkları şahsi eşyalarının üzerilerinde de sık sık vefke yer verilmesinden anlaşılmaktadır. Bu derece dini bilgiye sahip ve bu konuda otorite olan kişilerin, bu özel uygulamaları hayatlarının her alanında kullanmaları ve vefklere son derece büyük önem vermeleri bizlere de az çok fikir vermektedir. Bugün bu alanda kendini kanıtlamış birçok medyumun olması ve yaptıkları tüm uygulamalarda insanların amaçlarına ulaşmalarını sağlamaları da insanların vefklere olan ilgisini gittikçe arttırmaktadır.

Daha çok yapılan büyülerin etkilerini arttırmak amacıyla kullanılan ve gerçekten de bu konuda oldukça faydalı olduğu düşünülen vefkler, özellikle çeşitli bilim dallarında kendini geliştirmiş olan kişiler tarafından yapılırsa kesinlikle insanların amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olacaktır. Bu nedenle sizlerde yaptıracağınız büyülerde medyumlardan vefklerle ilgili bilgi almayı ihmal etmeyin.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. medine06- Medyum Sezai hoca dedi ki:

  bende rahmani işlemden yanayım bir sorunum vardı bunu vefk le çözmek istedim bu konu da iyi bildigim ve ilmine güvendiğim Medyum Sezai hocayı aradım kısa sürde çalışmaya başladık ve güzel sonuç aldım kesinlikle tavsiye ederim.. MEDYUM Sezai HOCA TLF NO 0533 967 0172

 2. Vefk yaptırmak istiyorum dedi ki:

  Ben büyülerin olumsuz etkileri olabileceği yönünde düşüncelere sahip olan biri olarak tercihimi vefk yaptırmaktan yana seçtim. Vefk yaptırmak istiyorum vefk hakkında bilgisi olan daha önce vefk yaptıranlar bu konuda detayları ve hangi medyumu seçeceğim konusunda yorumlarınızı bekliyorum.

 3. Ayfer dedi ki:

  Gerçekten bir hocaya çok ihtiyacım var işin ehli işini iyi yapan bir hoca arıyorum zor durumdayım bildiğiniz iyi bir hoca var mı

 4. Medyum Sezai dedi ki:

  Aynı okulda çalıştığım birini sevdim yılkarca beraber çalıştık ne o evlendi nede ben onu gizli gizli sevdim bazen en yakın arkadaşlarımla evlenmek için görüştü bu esnada çok acı çektim.Beni hiç farketmedi tam istediği gibi bir kızdım kapalı ve dindar Masmavi bembetaz tenimi bile farketmedi hep kardeşim dedi bana.İçimden ben senin nerden kardeşin oluyorum dedim ya .Dayanamıyordum açıllmıyırdu yada beğenmiyordu en sonunda okula biri geldi ve onunla görüşmek için çıktı sabaha kadar uyuyamadım ya çıkarlarsa evlenirlerse dedim ve Medyum Sezai hocamı aradım Medyum Sezai hocam işleme başladı önce beni farketti ve çok sevdi bağlandı şuan çok mutluyuz bunu Medyum Sezai hocama borçluyum Medyum Sezai hoca iletişim 0533 967 0172

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu