Büyüler

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü

Kara büyülerin en korkunç ve ilginç olanlarından biri olarak bilinen domuz yağı büyüsünde çoğu zaman karı kocanın ayrılması, kişilerin iş hayatlarının bozulması, karşı cinse olan ilgilerini yok olması gibi kötü amaçlar güdülür. Hazırlanan özel bir karışıma domuz yağı ilave edilir ve daha sonra bu karışım etki altına alınacak olan kişilerin kıyafetlerine veya mekânlarına sürülür. Daha sonra bu büyüde kullanılacak olan etkilemeler medyumlar tarafından katıldıktan sonra işlem başlamış olur.

İlgili kişiler kısa zaman içinde domuz yağı büyüsünün etkisi altına girerler ve hayatlarında inanılmaz değişimler başlar. Tabi ki hiç kimse yaşanan bu değişimin bu kadar güçlü bir büyü ile olduğunun farkına varamaz. Ancak büyüler hakkında az da olsa bir bilgisi olan kişiler yaşanan durumda domuz bağı büyüsünün veya başka bir kara büyünün etkisinin olabileceğini tahmin ederler. Kısa süre içinde birçok kişinin hayatını allak bullak edecek kadar güçlü bir kara büyü çeşididir. Hiç kimsenin maruz kalmak istemeyeceği ve kesinlikle yapmaya karar verene kadar çok fazla düşündüğü bir büyü olan domuz yağı büyüsünü, aynı zamanda medyumlarda çok fazla tercih etmemekte ve kendilerinden yardım talep eden kişilere de önermemektedirler.

Domuz yağı büyüsü veya diğer adıyla domuz büyüsü hiçbir şekilde iyi niyetlerle tercih edilen bir büyü çeşidi değildir. Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır, her çalışma çok fazla bilgi deneyim gerektirir ancak bu domuz yağı büyüsü çok fazla deneyime ihtiyaç duyan bir büyüdür. bu çalışma için yeterli olduğunu söyleyen birçok kişinin aslında yetersiz olduğu ve hatta bu kişilerin medyum dahi olmadığı bir başka gerçektir.

Son olarak özellikle domuz yağı büyüsü ve iyi niyetli tercih olmayan birçok büyü çeşidinin konuya hakim medyumlar tarafından yapılmaması durumunda olumsuz etkileri vardır. Özellikle domuz büyüsü nasıl bozulur, domuz yağı büyüsü nasıl anlaşılır, domuz yağı büyüsü belirtileri gibi arayışlar içinde olan birçok kişi yapılan büyüden olumsuz etkilenmelerinden dolayıdır. Domuz yağı büyüsü bozmak yapmak kadar zahmetlidir. Bu çalışma hakkında yorum yapabilirsiniz. Bu uygulamayı yaptırmak istemeniz durumunda çalışmayı yapacak medyum hakkında detaylı araştırma tavsiye edilir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Domuz yağı büyüsü için medyum tavsiye ediyorum dedi ki:

    Benim yaklaşık 7 sene birlikte olduğum bir sevdiğim vardı maddi manevi her şekilde yardımcı oldum benimle evlenmek istediğini söyleyerek sürekli kandırdı beni ve benin sayemde kendine iş yeri kurdu ben ayrıldı sonra gitti başka bir bayanla evlendi bende bunları kendime yediremedim bunların ayrılmasını istedim bu konu hakkında araştırdım ve domuz yağı büyüsü ile bunları ayirabilecegimizi öğrendim bir kaç medyum ile görüştüm ama hiç biri yardımcı olmadı sağ olsun Medyum Atahan hocaya ulaştım domuz yağı büyüsü hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra kararımı verdim ve domuz yağı büyüsünü yaptırmaya karar verdim Medyum Atahan hoca 15 gün süre verdi bu surede hocamız ne dediyse ona gore hareket ettim ve sonunda onları ayırdı ve işlerini tamamen düşürdü artik işyerinide kapattı şimdi bana yine muhtaç bir duruma düştü ben o kadar emek verdim o kadar maddi yardım yaptım ama o beni sırtımdan vurdu şimdi ne hali varsa görsün

    Medyum Atahan hocama da ayriyetten teşekkür ediyorum domuz yağı büyüsü yaptırmak istiyorsanız size tavsiye edebilirim çok değerli bir medyum dur 0535 547 6010

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu