Büyüler

Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Yapılan bazı büyülerin sonuçlarından çok uygulama şekilleri dikkatleri çeker. Bunlardan biri de adet kanı büyüsüdür. İsmine bakıldığında hiçbir fikir vermeyen bu büyü uygulama şekli ile tüm büyülerden ayrı bir yere konmaktadır. Bayanların kendilerine ait adet kanlarından birkaç damla alıp kendilerine aşık etmek istedikleri erkeklerin yemeklerine damlatmaları ve daha sonra o yemeği yemelerini sağlamaları şeklinde olan adet kanı büyüsü, her zaman için en etkili bağlama büyüsü olarak gösterilmiştir.

Tüm dünyada yaygın bir şekilde uygulandığı bilinen ve özellikle medyumların bayanlardan gelen bağlama büyüsü taleplerinde en çok kullandıkları büyülerden biri olan adet kanı büyüsünde özellikle adet kanı damlatılmış yemek erkeklere yedirilmez ise verilen tüm emekler boşa gitmiş olur. Erkeklerinden aynı uygulamayı kendilerine ait olan sperm damlaları ile yaptıkları bu özel uygulamada medyumların verecekleri diğer bilgiler kesinlikle atlanmamalı ve her birine harfiyen uyulmalıdır.

Her zaman için insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek istemeleri ve onlarla mutlu bir ömür geçirmek istemeleri son derece doğal bir durumdur. Bu her insan için geçerli olan bir istek olsa da herkes için bu durum maalesef gerçekleşmez. Fakat adet kanı büyüsü deneyen kişilerin verdikleri bilgilere göre bu büyünün sonuçları gerçekten inanılmaz olmakta ve kısa zaman içinde istenilen sonuçları vermektedir. Yapılacak olan büyünün tam anlamı ile istenen sonucu vermesi için yapılması gereken en önemli iş bu konuda kendini kanıtlamış olan medyumların seçilmesi için gayret gösterilmesidir.

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır, adet kanıyla yapılan büyü hakkında merak ettikleriniz ve yardım için iletişime geçiniz. Aynı zamanda adet kanıyla büyü yapan medyumlar hakkında yorumlarınızı bu sayfada çekinmeden paylaşın. Adet kanı büyüsü ile alakalı merak ettiklerinizi yorum yaparak ta sorabilir bu sayede adet kanı büyüsü yaptıranlar yorumunuza cevap yazabilir.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu