Büyüler

şirinlik Büyüsü

şirinlik Büyüsü

Çevrelerindeki kişilere veya sevdikleri insanlara daha şirin ve çekici görünmek isteyen kişilerin uyguladıkları bir büyü olan şirinlik büyüsü, özellikle insanların kendilerine bakış açılarının değişmesini isteyen kişilerin her zaman deneyebilecekleri son derece zararsız bir büyüdür. Yapılacak işlemlerde nispeten adet kanı büyüsünü andırsa da amaç ve özellik bakımından kesinlikle diğer büyülere oranla çok daha masum ve özel bir büyüdür.

şirinlik büyüsünü yapmak isteyen kişiler herhangi bir yiyeceğe özel bir dua okuduktan sonra o yiyeceği kendilerinden hoşlanmasını istedikleri kişilere yedirdiklerinde amaçlarına kısa zaman içinde ulaşabilirler. Bunu yapmak oldukça kolay ve basit olduğundan bugüne kadar birçok kişinin bu büyüyü denediği bilinmektedir. Bu büyüyü farklı şekillerde de uygulamak mümkündür. Örneğin özel duaların okunduğu yiyecek veya içecekleri kendileri de yiyebilen insanlar bunun dışında ilgili duaları aynı zamanda şirin görünmek istedikleri kişilere de direkt olarak bu duaları okuyabilirler.

Her zaman için insanların sevdikleri kişiler tarafından ilgi görmek istemeleri ve onlara daima çekici bir hava vermek istemeleri son derece doğal karşılanması gereken bir durumdur. Bu nedenle şirinlik büyüsü insanların her zaman özel bir ilgi duydukları ve çoğu zaman amaçlarına kısa zaman içinde ulaşma yolunda da en büyük yardımcıları olmuştur. Tabi ki bu büyüde okunan dua rastgele olmamalı ve mutlaka medyumların vereceği özel dualar kullanılmalıdır. Böylelikle şirinlik büyüsü etkisini çok daha kısa zamanda gösterecektir.

şirinlik büyüsü güzellik büyüsü olarak ta bilinir. Güzellik büyüsü veya şirinlik büyüsü isimler farklı olsa da amaçlar nerede ise aynıdır. Şirinlik veya güzellik büyüsü merak ettikleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Aynı şekilde merak ettiklerinizi bu sayfada yorum şeklinde sorabilir ve yorumunuza şirinlik veya güzellik büyüsü yaptıran kişilerden cevap alabilirsiniz.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu