Vefk Tılsım

Koruma Vefki

Koruma Vefki

Vefk uygulamaları ilk zamanlar manevi anlamda korum içinde olmak ve insanların kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamak için kullanılmaktaydı. Özellikle eski İslam toplumlarında bu uygulamalar aşırı derece de ilgi gösterilmiş ve insanlar daha bebeklik çağlarından itibaren koruma vefki uygulamaları ile koruma altına alınmaktaydı. Bu işlemleri yapmak ise her zaman için en deneyimli ve bu işte kendilerini geliştirmiş olan kişiler tarafından yapılmaktaydı.

Hazırlanan işlemlerin ne kadar özel ve ne kadar karışık olduğunu gören kişiler kesinlikle kendi başlarına yapacakları uygulamalar ile bu sonuçları alamayacaklarını düşünmekteydiler. Günümüzde de aynı ıranda ilgi gören ancak çok az kişinin yapabildiği bu uygulamalar ortaya çıkardıkları güçlü enerjiler ile ünlüdürler. Bir vefk işlemini yapabilmek için öncelikle bir kağıt veya deri parçasının üzerine sağdan sola ve yukarıdan aşağıya doğru aynı adette olacak şekilde karelerden oluşan bir şekil çizilir. Daha sonra bu karelerin içine özel bir sisteme göre seçilmiş olan sayılar yazılır.

Bu sayılar yazılırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta her iki yöne doğru toplamlarının aynı olmasıdır. Koruma vefkini yapacak olan kişiler kesinlikle bu konuda ir doğrulama yapmalıdırlar. Eğer istenen sonuç çıkmıyor ve toplamlar aynı sayıyı vermiyorsa o zaman devam etmenin bir anlamı yoktur ve hemen gerekli düzeltme yapılmalıdır.

Kısa zaman içinde etkilerinin görülmeye başlaması ve daha da önemlisi insanların bu etkileri kesinlikle kötü bir anlamda hissetmemeleri koruma vefkinin en çok ilgi görme sebeplerinden biridir. Hazırlanan vefk işlemlerinin istenen etkiyi vermesi için özellikle vefk işlemini yapan kişilerin verdikleri tüm bilgiler eksiksiz bir şekilde yerine getirilmelidir. Kimi zaman insanların üzerilerinde taşıdıkları kimi zaman ise gizli bir yere sakladıkları bu çizimler usta ellerin titiz çalışmaları ile yapılmalıdır.

Bilindiği gibi özellikle günümüzde bu alanda sahte uygulamalar yapan ve aynı zamanda insanları kandırmak için ellerinden geleni ardına koymayan birçok insan bulunmaktadır. Koruma vefkinden de istedikleri etkileri alabilmek için neler yapmaları gerektiğini bilen kişiler mutlaka kısa zaman içinde amaçlarına ulaşacaklardır. Bu sebeple dikkatli olmak ve gelişigüzel davranmamak gerekir.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu