Medyumlar Hakkında

Hangi medyumu önerirsiniz

Hangi medyumu önerirsiniz

Medyumlar ile çalışmak isteyen kişiler özellikle bu konu hakkında yeteri kadar bilgiye sahip değillerse o zaman yapacakları ilk iş deneyimli insanların kapılarını çalmak ve kendilerine hangi medyumu önerirsiniz veya kimler ile çalışmalıyım gibi soruları sormak olmalıdır. Bu alanda çok farkı isimler ile olması ve her birinin farklı konularda kendilerini geliştirmiş olması insanların medyum seçerken çok dikkatli olmalarını gerektirmektedir. Yapılan işlemler hakkında araştırma yapan insanlar bu işlemlerin kimi zaman ne kadar ciddi riskler içerdiğini görebilmekte ve sürekli olarak kendilerini korumak için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Bilindiği gibi medyumlar yaptıkları işlemler bakımından her zaman için farklı olan kişilerdir ve bu insanları yakından tanımayan kişiler için sahte medyumların tuzaklarına düşmek çok kolaydır. Bu sebeple geçmişte birçok kişi farklı şekillerde mağdur olmuş ve sahte medyumlar sebebi ile bu alana olan tüm güvenlerini tam anlamı ile kaybetmişlerdir. Günümüzde kendilerini kanıtlamış ve insanların birlikte çalışmak istedikleri birçok medyum bulunmaktadır.

Tüm bu medyumların ortak özellikleri ise sadece insanlara yardımcı olabilmek için sahip oldukları tüm bilgi ve birikimi sonuna kadar kullanıyor olmalarıdır. Kısa zaman içinde istenen manevi enerjileri harekete geçirmek ve insanların beklentilerini karşılamak son derece zor bir işlemdir. Bu sebeple insanlar medyum seçmeden önce mutlaka hangi medyumu önerirsiniz gibi sorular ile bu alanda deneyim sahibi olan kişilerin kapılarını çalmalıdırlar.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu