Vefk Tılsım

Yıldızname Bakımı

Yıldızname Bakımı

Bilinen en gelişmiş fal bakma uygulamalarından biri olan yıldızname bakımı, çok ciddi ve çok karmaşık bir işlemdir. Konu hakkında bilgiler olmayan insanlar elde ettikleri bilgilerden sonra bu işlemleri yapabilen kişilere karşı her zaman büyük bir saygı duyarlar. Bu işlemi yapacak olan kişiler öncelikle falına bakılacak olan insanların doğum bilgilerini dakikasına kadar bilmek zorundadırlar. Ayrıca kişilerin isimleri ve ana adı veya baba adı gibi bilgileri de mutlaka bu işlemlerde kullanılmaktadır.

Doğru bir şekilde yapıldığı takdirde insanların gelecekleri hakkında çok önemli ipuçları sunabilen bu işlem kısaca insanların doğum anında gökyüzü nesnelerinin konumunun belirlenmesi ve bu konumlara göre yorumlar yapılması esasına dayanmaktadır. Binlerce yıldan bu yana yapılan bu işlem, özellikle günümüzde az kişi tarafından yapıldığı için pek bilinmemektedir. Ancak fal uygulamalarına merakı olan kişiler her zaman için yaptıkları araştırmalarda yıldızname bakımının kendileri için en doğru seçim olduğunu görmektedirler.

Bu işlemi yapacak olan kişiler öncelikle bir kağıt veya deri parçasının üzerine birbiri içinde girmiş birçok daire çizerler. Daha sonra falına bakılacak olan kişinin doğum anına dair olan bilgiler elde edildikten sonra astronomi biliminden faydalanıp o tarihte hatta o dakikada gökyüzü cisimlerinin konumları belirlenir ve yapılan çizime aynen çizilir. Bundan sonrası ise tamamen yıldızname bakımı işlemini yapan kişilerin sahip oldukları bilgiler ve birikimi kullanarak yapacakları yorumlara dayanmaktadır.

Genellikle yalpan çalışmalar bu işlemin en doğru sonuçları veren fal işlemleri olduğunu gözler önüne sermiştir. Uzmanların en çok talep aldıkları fal işlemlerinden biri olması ve çok köklü bir geçmişi olması yıldızname bakımı yaptırmak isteyen kişilerin kendilerini rahat hissetmelerine neden olmaktadır.

Hakkında yapılacak araştırmalarda ne kadar özel ve ne kadar zor bir işlem olduğunu anlamak mümkün olduğu için birçok farklı kaynakta inceleme yapmak karar verme aşamasında insanlara yardımcı olacaktır. Bu işlemi yapacak olan kişiler aynı zamanda birçok farklı bilim dalında bilgi sahibi olmalı ve bu bilgileri hangi aşamalarda ve ne şekilde kullanmaları gerektiğini bilmelidirler. Bu daha başarılı yıldızname bakımı işlemleri yapmak isteyen kişiler için çok önemlidir.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu