büyü bozan hocalar

soğukluk büyüsü

Soğukluk büyüsü

İnsanların partnerleri olan bağlarını kısa zaman içinde koparmak ve birbirlerine karşı olan tüm düşüncelerini tamamen değiştirmek için kullanılan soğukluk büyüsü medyumların en çok talep aldıkları işlemlerden biridir. Bu işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjiler insanların bilinçaltılarını kısa zaman içinde kontrol altına almak ve aynı zamanda yaşadıkları sevgi bağlarını kısa zaman içinde sona erdirmek için çok sık kullanılmaktadır. Bu işlemleri yapan medyumlar insanların taleplerini ve isteklerini karşılamak için her zaman için dikkatli olmakta ve kesinlikle bilinçsiz bir şekilde hareket etmemektedirler.

Aynı zamanda medyumların en başarılı oldukları işlemlerden biri olan ve çok sık bir şekilde talep almakta olan bu işlemler kısa zaman içinde verdikleri sonuçlar ile dikkatleri çekmektedirler. Yaşanan bir ilişkide her şey çok iyi giderken bir anda birbirlerinden uzaklaşmaya başlayan insanlar çoğu zaman bu durumda bir büyü etkisi olduğundan şüphelenmelidirler. Çok gizli bir şekilde yapılan ve etkilerini kesinlikle hissettirmeden ortaya çıkaran bu işlemler insanlara zarar vermedikleri gibi aynı zamanda basit teknik ve nesneler ile yapılmaktadır.

Kimi zaman insanların mutsuz olmaları için kullanılan bu işlemler kimi zaman ise insanların yaşadıkları ve kendilerini mutsuz eden ilişkilerini bitirebilmek içinde kullanılabilmektedir. Bu özelliği ile diğer büyü işlemlerinden ayrılan soğukluk büyüsü özellikle insanlara zarar vermeden kısa zaman içinde istedikleri sonuçları almak isteyen kişiler için en çok ilgi gören işlemlerden biridir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu