Vefk Tılsım

Nazar

Nazar

Nazar konusu her zaman üzerinde şiddetli tartışmaların olduğu ve hem inanan hem de inanmayan çok sayıda kişinin olduğu çok özel bir konudur. Bilindiği gibi bilim adamları ve alimler maddi dünyanın manevi enerjilerin etkilerinden tahmin edilenden çok daha fazla etkilendiğini belirtmektedirler. Özellikle insanların sahip oldukları enerji düzeylerinin çok farklılık göstermesi de birçok kişinin bu enerjilerden aşırı derece de etkilenmelerine neden olmaktadır.

Auraları yani enerjileri düşük olan kişiler basit bir övgü sözünden bile çok etkilenmekte ve bunun sıkıntılarını manevi anlamda yaşayabilmektedirler. Bu sebeple konu hakkında tam olarak bilgileri olmayan kişiler genellikle kendilerine yardımcı olmaları için hoca veya medyumlardan yardım isterler. Çok özel bir konu olmasından dolayı mutlaka deneyimli ve uzman kişilerden yardım almak gerekir.

Nazar etkilerinin kısa zaman içinde ortadan kalkması için özellikle nazar boncuğu, muska, vefk veya buna benzer işlemler yaptıran çok sayıda insan vardır. Bu etkilerin varlığı artık herkes tarafından net bir şekilde kabul edilmiştir. Özellikle dini açıdan sorunlu bir konu olduğunu düşünen kişilerde peygamber efendimiz (SAV)’den bize kalmış olan hadislerden bu konunun dinimiz yönünden de kesin olarak kabul edildiğini görmektedirler.

Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu konu hakkında yapılan tüm yorumlar ve tartışmalar konunun artık kabul edilmesini sağlamıştır. Nazar konusunda şüpheleri olan kişiler mutlaka titiz bir şekilde araştırma yapmalıdırlar.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu