Büyüler

Canbar Büyüsü

İsmi çok fazla bilinmeyen fakat etkileri bakımından incelendiğinde birçok büyüden çok daha ileride olduğu görülen bir büyü olan canbar büyüsü, bağlama büyüleri olarak adlandırılan uygulamalar içinde en etkili olanlardan biridir. Hatta birçok kişi aslında bu büyüyü yaptırdığı halde yaptığı uygulamanın canbar büyüsü olduğundan bile habersizdir. Yapım aşamasında hemen hemen tüm uzmanların ceylan derisi kullanılmasını önermesine rağmen bazı durumlarda kağıt parçalarının da kullanıldığı bilinen bu büyüde amaç iki kişi arasında çok güçlü bir bağ oluşturmak ve insanların birbirlerine sımsıkı bağlanmalarını aşık olmalarını sağlamaktır.

İnsanların sevdikleri kişilerden istedikleri karşılığı göremedikleri durumlarda sık sık tercih ettikleri canbar büyüsü, kısa zaman içinde etkisini gösterip kişilerin kendilerine büyü yaptıran insanlara karşı engel olunamaz çok güçlü hisler beslemeye başlamalarına neden olur. Daha sonra ki zamanlarda hislerinin neden değiştiğini veya aşık olduğu kişiye neden bu kadar çok bağlandığını anlayamayan kişiler bu sayede kendilerine büyü yaptıran kişilerin istedikleri gibi davranışlar sergilemeye başlarlar.

Medyumların ceylan derisi üzerine birbirine aşık olması istenen kişilerin isim, doğum tarihi ve ana baba adı gibi bilgilerini yazdıktan sonra okudukları özel ve güçlü dualar ile tamamladıkları canbar büyüsünün etki süresi ile ilgili genel yorum bir veya iki hafta gibi bir süre içinde etkisini gösterdiği yönündedir. Fakat bu süre kimi zaman uzayıp kimi zaman kısalabilir. Bunu kimse bilemez ve bu durum birçok farklı etkene bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Canbar büyüsü veya diğer adıyla canbar aşk büyüsü yaptırmak istemeniz durumunda çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Canbar aşk büyüsü nasıl yapılır, en etkili canbar büyüsü nasıl yapılır detaylar için iletişime geçebilir veya sorularınızı bu sayfada yorum yaparak sorabilirsiniz. Canbar büyüleri hakkında merak ettiklerinize cevap alabilirsiniz.

Canbar büyüsü yorumları, canbar büyüleri hakkında yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu